top of page

ליווי פרויקטים לקראת אכלוס

עוגן פתרונות ניהול: עולם חדש של ניהול ואחזקה. אנו מספקים את סל השירותים הרחב והמקיף ביותר ומתחייבים לזמינות סביב השעון ומתן שירות אמין ומקצועי.

ליווי לקראת אכלוס

הבניין החדש שלכם קרוב לסיום וברגע האחרון מתגלים ליקויים שמעכבים את הפרויקט שחיכיתם לו כל כך הרבה זמן? בדיוק בשביל זה אתם חייבים חברה מקצועית ואמינה שתשמש כחומת מגן ביניכם לבין הקבלן, תערוך את כל הבדיקות האחרונות והנחוצות רגע לפני אכלוס, על מנת שהבניין שלכם יעמוד בכל התקנים ויהיה ראוי למגורים.

עוגן פתרונות ניהול הינה חברת ניהול ואחזקה לבניינים המציעה שירותים מקיפים ליזמים העומדים רגע לפני אכלוס בנכס החדש שלהם.


השירות הינו גמיש ונבנה בהתאמה אישית לצרכי בעל המבנה. אנחנו מתחייבים לזמינות מלאה סביב השעון, שירות אישי ומקצועי, שקיפות מלאה ללקוח, אמינות, קפדנות מחמירה, הליך קבלת החלטות משותף ודיווח שוטף.
 

ליווי לקראת אכלוס מבטיח שקט נפשי וחוסך ליזם זמן וכסף רב.

• הכנת המבנה לאכלוס

ניקיון הדירות והכנתן ליום צילומים לקראת שיווק הדירות.

• מציאת שוכרים מתאימים

איתור שוכרים איכותיים המתאימים לאופי הנכס בשיטת "קיבוץ"- ועדת איתור מסננת שתמנע דיירים לא רצויים בנכס שלכם.

• השכרת נכסים

טיפול בנכס והכנתו להשכרה, טיפול בחוזי שכירות, השבחת נכסים, השכרת הנכס במחיר השוק ועוד...

• בדיקה וטיפול במערכות חשמל

אנחנו מעסיקים חשמלאים מנוסים ומקצועיים לטיפול ומענה מהיר לכל התקלות במערכת החשמל. בנוסף אנו מבצעים בדיקות תקופתיות ללוחות החשמל.

• ניהול דירות

ייעוץ מקצועי ואמין בכל ההיבטים הנוגעים לניהול נכון וחכם של הנכס: ניהול, טכני, משפטי וכו'...

• פיקוח ובקרה ע"י אנשי מקצוע

שירותים מקיפים ותחזוקה שוטפת  כולל בדיקות מקיפות, עבודות ניקיון ותחזוקת מערכות חירום.

חברת ניהול ואחזקה

רשימת השירותים אותם מספקת החברה ארוכה ומספקת מענה מלא לכל הצרכים:

ליווי היזם לקראת אכלוס, הגנה מפני הקבלן, ניקיון דירות, שיווק המבנה, הכנת הבניין לאכלוס, תחזוקה שוטפת של המבנה, ניהול מקיף המבוצע על ידי החברה באמצעות בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים,  חיבור לתשתיות, אפיון, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים, שירות תחזוקה בקבלנות או לפי היקף משרה, איתור שוכרים מתאימים וסינון מועמדים, השבחת הנכס, הליך קבלת החלטות משותף עם בעל הנכס, ייעוץ נדל"ן, העמדת אנשי מקצוע טכניים לביצוע ביקורות תכופות ומענה אנושי ישיר וזמין בכל עת לפניות דחופות.

 

 

תכנית עבודה:

אנו מתחילים בסקירה יסודית של המבנה ומערכותיו, עריכת דו"ח מצב, תאום ציפיות עם בעל הנכס בניית תקציב ולבסוף בניית תכנית ויישומה. תכניות העבודה מיושמות במקצועיות וקפדנות על ידי אנשי מקצוע מורשים ומוסמכים בלבד ומבוקרות בפיקוח עליון. בעל הנכס יעודכן בכל עת על הנעשה במבנה באמצעות דיווחים מקיפים ומפורטים.

"עוגן – פתרונות ניהול" מעמידה לרשות בעל הנכס מוקד זמין הכולל מענה אנושי למתן פתרון מהיר לכל בעיה או תקלה. אנחנו פועלים בהתאם לתקנים ולדרישות החוק המחמירות תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות, איכות ומקצועיות. בידינו כל הרשיונות הדרושים להעסקת עובדים בתחום ניהול נכסים (חוק קבלני שירות).

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה.

הצטרפו להצלחה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו 073-374-4477

Thanks! Message sent.

bottom of page